O Nas

PAW sp. z o.o. od 19 lat utrzymuje pozycję lidera na Polskim rynku w zakresie jakości i wydajności rozwiązań technicznych stosowanych do uzdatniania powietrza. Dzięki utrzymywania wysokiej jakości pracy możemy dostarczyć najkorzystniejsze rozwiązania dla Twojego zakładu. Stawiamy na innowacyjne podejście i nieustanny rozwój dzięki czemu wprowadzamy do swojej oferty rozwiązania obniżające koszty produkcji oraz podnoszące efektywność i komfort pracy.


Właśnie dlatego od 2018 roku zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem marki Breezair na terenie Polski.

Marka Breezair jest znakiem towarowym Seeley International Group z Australii – największego na świecie producenta systemów naturalnej klimatyzacji.


Rozwiązania chłodzenia powietrza przez odparowywanie wody jest stosowane od wielu lat w obszarach geograficznych, gdzie występują wysokie temperatury takich jak Australia, USA i Bliski Wschód. W ostatnim czasie w wyniku zmian klimatycznych stosowanie takich rozwiązań w krajach europejskich staje się coraz bardziej powszechne.


Biorąc pod uwagę te względy oraz wieloletnie doświadczenie z innych krajów jesteśmy przekonani, że Breezair stanie się skutecznym rozwiązaniem klimatyzacji, gdzie klasyczne systemy nie mają szansy powodzenia.

O Breezair

Ostatnie realizacje

Poprawa warunków pracy przy produkcji urządzeń filtrowentylacyjnych - Breezair Polska

Naturalny klimatyzator Breezair został zainstalowany w hali zakładu produkującego urządzenia filtrowentylacyjne.

W hali nie było do tej pory żadnych układów klimatyzacji przez co temperatura dochodziła do 38°C. Tak wysoka temperatura miała wypływ na morale ale też na znaczne obniżenie wydajności pracy.

2018-08-10 12:13:15
Instalacja Breezair w kościele - Breezair Polska

Breezair Polska z sukcesem zrealizował zlecenia na wykonanie instalacji naturalnej klimatyzacji w kościele.

2018-08-09 13:55:38
Zakład produkcji ceramiki - Breezair Polska


Zakład produkcji ceramiki definitywnie wymagał chłodzenia stref pracy, zwłaszcza przy wylocie z pieca gazowego.
 

2018-08-09 13:00:03
Copyright © 2018 KlimatDlaBiznesu.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.