Home / Realizacje / Kingfield Electronics Chesterfield, UK
257 - 2018

Kingfield Electronics Chesterfield, UK

Kingfield wymagał chłodzenia, aby obniżyć temperaturę wewnętrzną z więcej niż 30 ° C latem (nawet gdy temperatura na zewnątrz była o 15 stopni niższa). Producent mikroelektroniki postanowił zainstalować pięć chłodnic wyparnych Breezair TBS580, a temperatura wewnętrzna spadła do bardziej komfortowych warunków pracy w temperaturze 20 ° C.
 

Chociaż celem było zmniejszenie obciążenia cieplnego w fabryce, kierownictwo szybko zdało sobie sprawę, że zdolność produktu do osiągnięcia odpowiedniego poziomu wilgotności względnej ma inny bardzo znaczący wpływ na ich działanie. W rzeczywistości, wyższa wilgotność w powietrzu minimalizowała wyładowania elektrostatyczne podczas produkcji, co zmniejszayło awarię elementu podczas montażu.
 

"Cieszymy się, że odkryliśmy wydajny system chłodzenia, taki jak Breezair, który pomógł nam poprawić warunki pracy wewnątrz zakładu, zmniejszając jednocześnie koszty eksploatacji" - powiedział Darren Dooley, kierownik produkcji w Kingfield. "Chcemy rozwijać naszą działalność i instalować więcej elektronicznych urządzeń montażowych: jeśli tak się stanie i będziemy musieli zainstalować dodatkowe urządzenia chłodzące, z pewnością zdecydujemy się na Breezair".
 


O Breezair

Ostatnie realizacje

Poprawa warunków pracy przy produkcji urządzeń filtrowentylacyjnych - Breezair Polska

Naturalny klimatyzator Breezair został zainstalowany w hali zakładu produkującego urządzenia filtrowentylacyjne.

W hali nie było do tej pory żadnych układów klimatyzacji przez co temperatura dochodziła do 38°C. Tak wysoka temperatura miała wypływ na morale ale też na znaczne obniżenie wydajności pracy.

2018-08-10 12:13:15
Instalacja Breezair w kościele - Breezair Polska

Breezair Polska z sukcesem zrealizował zlecenia na wykonanie instalacji naturalnej klimatyzacji w kościele.

2018-08-09 13:55:38
Zakład produkcji ceramiki - Breezair Polska


Zakład produkcji ceramiki definitywnie wymagał chłodzenia stref pracy, zwłaszcza przy wylocie z pieca gazowego.
 

2018-08-09 13:00:03
Copyright © 2018 KlimatDlaBiznesu.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.