Home / Realizacje / Manufactura Turnu Magurele Rumunia
257 - 2018

Manufactura Turnu Magurele Rumunia

Wydajność energetyczna, pomimo absurdalnie niskich kosztów eksploatacji, sprawiła, że Breezair stał się mistrzem w walce z gorącem, szczególnie w obszarach przemysłowych - mówi Sorin Lumina, dyrektor generalny West Air Grup, wyłącznego importera Breezair w Rumunii.
 

Niedawna instalacja chłodzenia wyparnego Breezair w Manufactura Turnu Magurele, nowoczesnej fabryce krawiectwa (z odzieżą wyprodukowaną dla znanych projektantów, takich jak Armani, Dolce Gabbana, Patrizia Pepe, Valentino, Pinko itp.), Okazała się prawdziwym sukcesem. Fabryka zajmuje powierzchnię 600 m² z ponad 500 maszynami do szycia zorganizowanymi na 18 liniach produkcyjnych. Specjaliści w dzianie, ponad 400 pracowników produkuje dziennie około 4 000-5 000 sztuk ubrań. Obszar produkcji był wcześniej wyposażony w system grzewczy, ale bez systemu do chłodzenia powietrza w okresie letnim: stało się to poważnym problemem, zwłaszcza ze względu na ogromne szklane okna w okolicy (w konsekwencji efekt cieplarniany, pomnożenie ciepło). Cztery chłodnice wyparne Breezair zostały zainstalowane na dachu fabryki, przy użyciu systemu kanałów tekstylnych, aby odprowadzać powietrze w tym obszarze.


O Breezair

Ostatnie realizacje

Poprawa warunków pracy przy produkcji urządzeń filtrowentylacyjnych - Breezair Polska

Naturalny klimatyzator Breezair został zainstalowany w hali zakładu produkującego urządzenia filtrowentylacyjne.

W hali nie było do tej pory żadnych układów klimatyzacji przez co temperatura dochodziła do 38°C. Tak wysoka temperatura miała wypływ na morale ale też na znaczne obniżenie wydajności pracy.

2018-08-10 12:13:15
Instalacja Breezair w kościele - Breezair Polska

Breezair Polska z sukcesem zrealizował zlecenia na wykonanie instalacji naturalnej klimatyzacji w kościele.

2018-08-09 13:55:38
Zakład produkcji ceramiki - Breezair Polska


Zakład produkcji ceramiki definitywnie wymagał chłodzenia stref pracy, zwłaszcza przy wylocie z pieca gazowego.
 

2018-08-09 13:00:03
Copyright © 2018 KlimatDlaBiznesu.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.