Dlaczego Breezair?

Korzyści dla środowiska

Dlaczego Breezair?

Wybierając naturalną klimatyzację Breezair jako Twoje rozwiązanie otrzymujesz:

  • Koszty eksploatacji są nawet do 87% niższe niż w przypadku konwencjonalnej klimatyzacji!
  • Do chłodzenia używana jest wyłącznie woda (brak niebezpiecznych chemicznych czynników chłodniczych)
  • Ekologiczna technologia
  • 100% świeżego powietrza, bez recyrkulacji
  • Łatwa instalacja i konserwacja
  • Australijska jakość i międzynarodowe wsparcie wspierane przez naszą firmę

Naturalna klimatyzacja:
korzyści dla środowiska

Lepsza dla środowiska, lepsza dla ciebie

Naturalne klimatyzatory Breezair produkowane i projektowane przez Seeley International, są jednymi z najbardziej przyjaznych dla środowiska metod chłodzenia.

Ciężko pracowaliśmy, aby zapewnić, że technologia w każdej jednostce Breezair jest wiodąca w branży, abyśmy mogli zapewnić każdego Klienta, że wybór naturalnej klimatyzacji jest bezpieczniejszy dla środowiska w porównaniu z klimatyzacją klasyczną.

Za każdym razem, gdy klient wybiera naturalny klimatyzator Breezair, korzyści dla środowiska są znaczące.

Niższe zużycie energii elektrycznej

Naturalne klimatyzatory zużywają o wiele mniej energii elektrycznej w porównaniu z klasycznymi systemami chłodniczymi, dlatego mniej zasobów ze źródeł kopalnych zużywanych jest do produkcji energii elektrycznej.

Zero produkcji zanieczyszczeń CFC lub HFC

Systemy naturalnej klimatyzacji nie zawierają szkodliwych syntetycznych czynników chłodniczych porównując je ze standardowymi klimatyzacjami, które wykorzystują toksyczne gazy, takie jak wodorofluorowęglowodory lub chlorofluorowęglowodory, które redukują warstwę ozonową. Breezair jest niezwykle przyjazny dla środowiska i opiera się na naturalnej technologii do chłodzenia powietrza bez niszczenia lub zanieczyszczania naszej planety.

Emisja CO2 w tonach rocznie

Koszty eksploatacji

Systemy chłodzenia Breezair pozwalają zaoszczędzić do 87% na kosztach eksploatacji!

Jedynymi elektrycznymi urządzeniami w naturalnym klimatyzatorze są wentylator i niewielka pompa wodna. Chłodzenie naturalne zużywa do 87% mniej energii niż w przypadku konwencjonalnej klimatyzacji; zapewnia 100% świeżego powietrza zewnętrznego i wykorzystuje wodę do chłodzenia zamiast syntetycznych, chemicznych czynników chłodniczych (CFC, HFC i HCFC). Nie powoduje emisji zanieczyszczeń CFC a zużycie wody jest umiarkowane.

Konwencjonalna klimatyzacja wpływa znacząco na koszty eksploatacji obiektu, ponieważ zużywa ponad 25% energii w budynku. To sprawia, że naturalna klimatyzacja jest tak atrakcyjnym rozwiązaniem, aby stworzyć przyjemne środowisko dla pracowników i zmaksymalizować produktywność przy jednoczesnym zminimalizowaniu kosztów energii.

Naturalna klimatyzacja jest najbardziej wydajną opcją podczas chłodzenia dużych powierzchni. W dużych przestrzeniach, takich jak magazyny lub zakłady przemysłowe, konwencjonalna klimatyzacja nie jest realną opcją, ponieważ koszty instalacji i koszty eksploatacji byłyby wyjątkowo wysokie dla użytkowników.

Klimatyzatory Breezair zostały zainstalowane w ponad 250.000 miejscach - drukarniach, przemyśle elektronicznym, samochodowych liniach montażowych i salonach sprzedaży, ceramice, przemyśle spożywczym, magazynach - sprawdź w zakładce realizacje aby uzyskać więcej informacji.

O Breezair

Ostatnie realizacje

Poprawa warunków pracy przy produkcji urządzeń filtrowentylacyjnych - Breezair Polska

Naturalny klimatyzator Breezair został zainstalowany w hali zakładu produkującego urządzenia filtrowentylacyjne.

W hali nie było do tej pory żadnych układów klimatyzacji przez co temperatura dochodziła do 38°C. Tak wysoka temperatura miała wypływ na morale ale też na znaczne obniżenie wydajności pracy.

2018-08-10 12:13:15
Instalacja Breezair w kościele - Breezair Polska

Breezair Polska z sukcesem zrealizował zlecenia na wykonanie instalacji naturalnej klimatyzacji w kościele.

2018-08-09 13:55:38
Zakład produkcji ceramiki - Breezair Polska


Zakład produkcji ceramiki definitywnie wymagał chłodzenia stref pracy, zwłaszcza przy wylocie z pieca gazowego.
 

2018-08-09 13:00:03
Copyright © 2018 KlimatDlaBiznesu.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.